Referencje | Tworzenie stron www & projektowanie graficzne | Łukasz Wroński

Recenzje

Rafał Gurgurewicz | lukaszwronski.com

Rafał Gurgurewicz

Łukasz zbudował dla mnie stronę internetową oraz wykonał kompletną oprawę graficzną dla nowopowstałego projektu GuruStats. Współpraca przebiegała wzorowo, każdy punkt planu był szczegółowo analizowany i został wykonany zgodnie z moimi oczekiwania. Ponadto, otrzymałem od Łukasza bezcenne wsparcie techniczne przy pracy nad aplikacją statystyczną stworzoną w Angularze 5.

Michał Gruchalski | lukaszwronski.com

Michał Gruchalski

Potrzebowałem, by z dostarczonych tekstów i fotografii ktoś przygotował mi ofertą marketingową, z którą mógłbym prezentować się firmom, potencjalnym sponsorom. Zależało mi nie tylko na estetycznym i ciekawym dla oka wyglądzie, ale także przede wszystkim na czasie. Łukasz w pełni rozumiał presję czasu i wywiązał się w stu procentach z obietnicy stworzenia broszury w krótkim okresie czasu. Na pewno jeszcze niejednokrotnie skorzystam z usług Łukasza i będę polecał innym. Dobra robota!

Ewelina Włoch | lukaszwronski.com

Ewelina Włoch

Zleciłam Łukaszowi zaprojektowanie i wdrożenie strony z moim portfolio fotograficznym. Do każdego zadania, na każdym etapie Łukasz podchodził bardzo indywidualnie, z dbałością o szczegóły wizualne, jak i techniczne. Przez cały okres współpracy wykazał się dużą cierpliwością, kreatywnością i profesjonalizmem, a w jej wyniku otrzymałam nie tylko nową stronę, ale także odświeżone logo. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego – polecam!

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie