O mnie

Cześć, jestem Łukasz Wroński!

Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie jest w tyle za konkurencją

Zajmuję się tworzeniem szablonów od podstaw w oparciu o WordPressa. Dostarczam rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Dzięki czemu mogę zapewnić swoim klientom wysoką jakość.

Moja misja

Chciałbym pokazać przedsiębiorcom, że z programistą można się dogadać.

Dostarczam rozwiązania, które są dopasowane do potrzeb. Dzięki temu swoim klientom zapewniam wysoką jakość. Rozbudowa i edycja takich stron jest w możliwa z poziomu panelu administracyjnego. Mam wpływ na szybkość i rozmiar strony internetowych, dzięki czemu

Kim jestem?

Jestem Łukasz Wroński. Przygodę ze stronami internetowymi rozpocząłem w okolicach 2009 roku. Beztroski czas, w którym za wiele nie rozumiałem. Chwytałem się wszystkiego. Wiele w moim życiu zmienił poradnik o tworzeniu motywu od podstaw autorstwa Konrada Karpieszuka. To ona mnie ukierunkowała i spowodowała, że podróż z WordPressem odbywam do dzisiaj.

Co robię na co dzień?

Na co dzień razem ze swoją żoną pomagamy przedsiębiorczym osobom. Ona fotografuje, a ja programuję. Chcecie poznać Ewelinę?

współpracuję razem z

Ewelina Włoch Fotografia

Własny biznes zmienił całkowicie moje życie i pozwolił pracować z cudownymi ludźmi oraz robić to, co kocham najbardziej. Połączyłam moje zamiłowanie do fotografii z moją pasją do marketingu i chęci pomocy właścicielom firm w tworzeniu pięknych, zapadających w pamięć i wpływowych marek

Ewelina specjalizuje się w:

Ewelinę znajdziecie pod adresem ewelinawloch.com