O mnie | Tworzenie stron www & projektowanie graficzne | Łukasz Wroński

Cześć! Jestem Łukasz Wroński

“Jeśli Twoja firma nie jest w Internecie jest w tyle za konkurencją”
– Bill Gates

Zajmuję się tworzeniem responsywnych stron internetowych. Uważam, że dobra witryna powinna być przygotowana od podstaw w oparciu o nieszablonowe rozwiązania. Zapewniam kompleksowe wdrożenia dla firm, które chcą zaistnieć w sieci lub zastanawiają się nad odświeżeniem swojej identyfikacji wizualnej.

Moja misja

Dostarczam kompleksowe rozwiązania dla firm, które są tworzone od podstaw. Dzięki temu zapewniam swoim klientom wysoką jakość. W związku z tym, że w swojej pracy pracy korzystam tylko ze swoich rozwiązań rozbudowa strony nie jest problemem. Ponadto mogę zadbać o każdy szczegół. Mam wpływ na szybkość i rozmiar moich stron internetowych. Szczególną uwagę przykuwam do tego, by dla moich klientów wszystko było zrozumiałe. Chciałbym pokazać przedsiębiorcom, że z programistą można się dogadać.

Kim jestem?

Nazywam się Łukasz Wroński. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu ze swoją przyszłą żoną Eweliną. Przygodę z programowaniem i grafiką komputerową rozpocząłem w 2009 roku. Beztroski czas bez zobowiązań, w którym człowiek za wiele nie rozumiał. Chwytałem się wtedy wszystkiego. Nie przywiązywałem wagi do szczegółów. Większość moich początkowych prac było związanych z żużlem. Wszystko zaczęło się od tworzenia grafik na potrzeby gier żużlowych – Speedway Turbo Sliders i Speedway Challenge. Na swojej drodze spotkałem wiele życzliwych ludzi, dzięki którym jestem w tym miejscu. Po tym etapie zająłem się projektowaniem pierwszych broszur sponsorskich i stron internetowych.

W międzyczasie uczyłem się w Zespole Szkół Technicznych w Grudziądzu. Było to miejsce, które uświadomiło mi, że w przyszłości chciałbym zająć się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Szkoła dała mi solidne podstawy pod to by realizować się w tej dziedzinie w przyszłości. Nauczyłem się tego, że należy przykładać się solidnie do tego co się robi.

Przeprowadzka do Poznania, pierwsza praca na etacie – czyli wyzwanie, które rzuciła mi rzeczywistość. Z tym okresem wiązał się pewien strach i lęk podczas szukania swojej pierwszej pracy. Udało się, lecz szybko zweryfikowała moje umiejętności. Poznałem tam wielu fantastycznych ludzi, którzy potrafili zmotywować i dać pozytywnego kopa w dupsko. Dzięki temu odnalazłem kolejne drogowskazy. Solidna dawka wiedzy i doświadczenia.

Obecnie, połowę mnie stanowi Ewelina. Przy niej mogę dorastać prawidłowo w myśl zasady  – „Pierwsze 40 lat dzieciństwa jest dla faceta najtrudniejsze”. Zawdzięczam jej to, że przyczyniła się do kolejnego kroku – założenia firmy.

Formularz kontaktowy

Interesuje mnie